Revo

Nieograniczony recykling.


 
Zastąpiliśmy standardową konstrukcję ze sklejki tworzywem REPP (przetworzony polipropylen spieniony) maksymalizując możliwość ponownego wykorzystania materiałów, z których mebel jest zbudowany.

Nieograniczone możliwości.


 

W odpowiedzi na zmieniający się sposób pracy i pilną potrzebę podjęcia działań na rzecz klimatu, nasz system mebli modułowych Revo wyznacza nowe standardy w zakresie trwałości i wszechstronności. 

RedDot 2023

Pearson Lloyd

Projektanci kolekcji
 

Pearson Lloyd to biuro projektowe z siedzibą we wschodnim Londynie. Założone w 1997 roku i kierowane przez Luke'a Pearsona i Toma Lloyda studio współpracuje z producentami, markami i organami publicznymi przy tworzeniu produktów, przestrzeni i usług, które odpowiadają na wyzwania dnia codziennego i wzbogacają doświadczenia świata.

Revo

 

Kolekcja Revo obejmuje sofy z oparciami i bez, ścianki i pufy o miękkich, organicznych kształtach. Ta prosta tożsamość estetyczna została zainspirowana koncepcją „kwadratury koła”, tworząc łagodny geometryczny alfabet, który nie tylko wyróżnia kolekcję, ale także umożliwia łączenie elementów na wiele sposobów.

Siedziska i ścianki Revo są uzupełnione gamą 7 stolików o różnych rozmiarach i wysokościach.

Realizacje
enelmed-arkadia015
Enel-med - Arkadia
ethlabsprojectswizterlandprofim-ariz-com-revo-giroflex-40-hag-celi-tion03
ETH Zurych
Zdjęcia