Dla architektów

Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w pracy z przestrzenią, produktem i kolorem. Dlatego udostępniamy Wam pomocne materiały i nowości, a także szereg narzędzi, które ułatwią pracę z naszymi meblami.

Bryły 3D

W naszej bazie znajdziecie obiekty do wykorzystania w programach AutoCAD, 3DS Max oraz Arcon. 

Tekstury

Dzięki innowacyjnej technice skanowania, udało nam się stworzyć pliki, które zaskoczą swoją szczegółowością i odwzorowaniem rzeczywistości. Oznacza to koniec z efektem kalkowania, bo próbki wykonano w innowacyjnej technice bezszwowej, co pozwala na pełne pokrycie materiałem każdej powierzchni. W dodatku, pliki Depth zapisane w 16-bitowej głębi kolorów zapewnią hiperrealistyczne efekty.

pCon.planner

Baza naszych produktów dostępna jest również w narzędziu do projektowania 3D, jakim jest pCon.planner. Program jest łatwy w użyciu i zawiera wszystkie funkcje profesjonalnego oprogramowania do planowania przestrzeni i adresowany jest głównie do architektów i osób zajmujących się aranżacją wnętrz. Dzięki temu, można bardzo sprawnie tworzyć wizualizacje projektów w 3D. Program jest kompatybilny z różnymi formatami CAD (tj. dwg, sat, 3DS, SKP). Aby uzyskać dostęp do naszej bazy produktów dla programu pCon.planner prosimy o kontakt z Dyrektorem Sprzedaży ze swojego regionu.

pCon.box

projektuj w czasie rzeczywistym

Poznaj aplikację, która pozwala szybko, łatwo i w efektowny sposób zaplanować i zwizualizować rozmieszczenie produktów z naszego katalogu w konkretnej przestrzeni w czasie rzeczywistym. Na ekranie tabletu czy smartfona można sprawdzić, jak dany fotel będzie np. prezentował się w konkretnym biurze, obok innych sprzętów. Aplikację można wypróbować online, a także pobrać bezpłatnie ze sklepu.


Specjalistyczne doradztwo

Opiekunowie naszych kluczowych klientów, graficy, biura wsparcia sprzedaży oraz specjaliści ds. pCon - wszyscy służymy wiedzą i profesjonalizmem na każdym etapie prac z produktem.

Grzegorz Skrzypek ProfimKey Account
Manager

Grzegorz Skrzypek

telefon + 48 887 120 898
grzegorz.skrzypek@flokk.com

Grzegorz Skrzypek ProfimKey Account
Manager

Patryk Kwoka

telefon + 48 667870193
patryk.kwoka@flokk.com