Design

Razem robimy coś dobrego

 

Design naszych mebli, zrozumiały i tak dobrze przemyślany to efekt współpracy z projektantami o szerokim doświadczeniu, wyczuciu projektowym, wiedzy o branży oraz potrzebach firm i użytkowników. Jesteśmy grupą o różnych osobowościach i talentach, których jednoczą wspólne wartości i aspiracje. Razem tworzymy przyjazne meble - dobre dla zdrowia, łatwe w użytkowaniu i dostępne cenowo.

Projektanci

Dobry design na każdą kieszeń

Stawiamy na produkty odważne i przyjazne, proponując wysoką jakość, która idzie w parze z przystępną ceną. Tak rozumiemy dobry design.

Najwyższy komfort miejsca pracy

 

W pracy spędza się ⅓ życia. Naturalnie więc powinno to być miejsce, gdzie można czuć się swobodnie i wygodnie. Dlatego w dbaniu o komfort pracy pomagają nam technologie. Stawiamy na elastyczność rozwiązań, długotrwałość i łatwość użytkowania. Jednocześnie istotne jest dla nas też projektowanie w zgodzie z potrzebami człowieka oraz środowiska. Nasze meble z łatwością dostosują się do przestrzeni biura i potrzeb pracownika. Krzesła okażą się wsparciem dla kręgosłupa i codziennie będą wpływać na postawę ciała i dobre samopoczucie podczas pracy.