O nas

W zgodzie z naszą tradycją i pasją

Od 30 lat oferujemy najwyższej jakości krzesła i fotele biurowe, stawiając w naszej pracy na autentyczność, lokalność i precyzję. Pomagamy tworzyć piękne i funkcjonalne wnętrza w każdym budżecie. Tak właśnie definiujemy dobry design.

Zakorzenieni lokalnie, połączeni globalnie

 

Produkujemy meble w Turku - niewielkiej miejscowości w środkowej Polsce. Nasi pracownicy są znani ze swojego rzemiosła w całym kraju. Posiadają wysoki poziom wiedzy specjalistycznej, która gromadzona była od początku istnienia firmy. Nasi współpracownicy, partnerzy i dostawcy, pochodzą lub mieszkają w regionie i okolicy. Działamy lokalnie, ale myślimy globalnie. Pracujemy z projektantami z całego świata, a dzięki profesjonalnej sieci dystrybucji nasze produkty mogą być dostępne wszędzie.

Nasze wartości

Naszą ambicją jest tworzenie produktów wyjątkowych i jednocześnie uniwersalnych: trwałych, przyjaznych, dostępnych stylistycznie i cenowo. Mebli, które dzięki swojemu dopracowaniu, trwałości i funkcjonalności stają się elementem niezbędnym i ulubionym w każdej przestrzeni do pracy. Ponadczasowe pomysły nie muszą krzyczeć, szukamy rozwiązań cichych i przemyślanych. Tak właśnie rozumiem naszą misję.

Dostępność

Tworzymy meble, które są w przystępnych cenach, a ich design jest zrozumiały dla wszystkich. Zarówno pod względem atrakcyjności, spójnego projektowania, jak i łatwości użytkowania. Oferujemy meble przyjazne ludziom i środowisku, starając się ograniczać nasz negatywny wpływ na zmiany klimatyczne poprzez ograniczanie użycia szkodliwych materiałów, a tym samym zmniejszać emisję gazów cieplarnianych.

Świeżość

Jesteśmy młodą marką, ale już z doświadczeniem i o innowacyjnych wdrożeniach technologicznych. Tworzymy zespół o różnych osobowościach i talentach, których jednoczą wspólne aspiracje, pomysły, wartości i cele. Nasze doświadczenie to baza, na które opieramy pewność siebie i odwagę w przekraczaniu kolejnych granic technologicznych. Ta wyjątkowa energia przekłada się na projektowanie naszych mebli, które zawsze potrafią zaskoczyć swoją lekkością, funkcjonalnością i świeżością.

Profesjonalizm

Siłę prezycji można dostrzec skupiając uwagę na detalach. To skalowalność projektów, perfekcyjny szew, sprytnie ukryty mechanizm, przemyślane połączenie materiałów, czy niewidoczne zszywki. Nasze meble to gwarancja staranności, pomysłowych i kreatywnych rozwiązań angażujących nowe technologie.

Odpowiedzialność

Dobry design, który jest przyjazny człowiekowi i środowisku wymaga nierzadko szukania sprytnych rozwiązań. Naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości mebli, o przykuwającym oko wyglądzie i w każdym budżecie. Wyróżnia nas na rynku zaawansowanie technologiczne i wyznaczanie nowych standardów produkcji, zwłaszcza biorąc pod uwagę innowacje konstrukcyjne w meblach skupiających się na zrównoważonym rozwoju. Do projektowania podchodzimy racjonalnie i praktycznie, konsekwentnie dążąc do założonych celów. Do naszych klientów zawsze podchodzimy po partnersku. Tak budowaliśmy te relacje przez lata.

Wyobraźnia

To wszystko w połączeniu z wyobraźnią, odwagą i kreatywnością sprawia, że wciąż na co dzień potrafimy się inspirować do nowych sposobów myślenia. A z efektów jesteśmy naprawdę bardzo dumni.