Noor

Ożywia przestrzenie

 

Noor to kolekcja komfortowych krzeseł do spotkań, konferencji i stołówek. Emanuje wyrafinowaniem dzięki eleganckiej, minimalistycznej i współczesnej estetyce. Kolekcja charakteryzuje się szerokim siedziskiem i oparciem zapewniającym odpowiednią wygodę podczas siedzenia. Oferuje połączenie elegancji, komfortu i nowoczesnego wzornictwa w połączeniu z wieloma możliwościami personalizacji.

4 wersje stelaża: na nogach, na nogach drewnianych, na bazie 5-ramiennej, na płozie, krzesło barowe. Siedzisko z nakładką tapicerowaną tkaniną lub wysokiej jakości skórą, zapewniając miękkość i wygodę.

StokkeAustad, Form Us With Love, Susanne Grønlund Design and Flokk design team


Projektanci kolekcji
 

Kolekcja Noor to niezwykła kolekcja zrodzona ze współpracy cenionych projektantów z różnych krajów nordyckich. Innowacyjne umysły stojące za tą kolekcją to Form Us With Love ze Szwecji, StokkeAustad z Norwegii, Susanne Grønlund/Grønlund Design z Danii oraz utalentowany zespół projektantów z Flokk.

Każdy z tych projektantów wniósł do kolekcji Noor swoją unikalną perspektywę, doświadczenie i kreatywną wizję, co zaowocowało harmonijnym połączeniem inspiracji i pomysłów. 

Realizacje
https://api.profim.pl/uploads/images/realizations/2024/05/hasselt-university/krzesla-na-uniwersystet-szkola-profim.webp
Nowy projekt biblioteki uniwersyteckiej w Hasselt
project-soco-oslo-rbm-noor-offecct-phoenix-shift-high-hag-celi
SOCO & Gnist
https://api.profim.pl/uploads/images/realizations/2024/01/trondheim/trondheim-rehabilitation-centre---nidarvoll-rehab-13.webp
Centrum rehabilitacji Trondheim
Zdjęcia