Proces rekrutacji

 

Chcesz dołączyć do międzynarodowego zespołu Grupy Flokk, lidera na rynku projektowania, rozwoju i produkcji mebli biurowych tworzącego globalną markę?

 

Jeśli chcesz do nas dołączyć, a aktualnie nie widzisz ogłoszenia, które odpowiada Twoim kompetencjom, prześlij swoje CV na adres rekrutacja@flokk.com, aby trafić do naszej bazy kandydatów. Odezwiemy się, jak tylko pojawi się oferta skierowana do Ciebie.

 

Zatrudniamy zarówno osoby z dużym doświadczeniem, ekspertów w swojej dziedzinie, jak i osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku pracy, aby rozwijały się pod skrzydłami ekspertów pracujących w Flokk.

Rekrutacja w 5 krokach:

Oferta pracy

Znalazłeś ofertę, która odpowiada Twoim kompetencjom i zainteresowaniom?

Przeczytaj ją uważnie, przeanalizuj wymagania dla danego stanowiska i sprawdź czy jesteś osobą, której szukamy. Zwróć uwagę na miejsce pracy podane w ogłoszeniu: siedziba firmy znajduje się w Turku, a w przypadku niektórych stanowisk pracujemy w systemie zdalnym.

Aplikacja online

Przygotuj swoje CV – zadbaj, by było czytelne i zawierało wszystko, co najważniejsze, jeśli chodzi o Twoje doświadczenie. Pochwal się nam swoimi osiągnięciami zawodowymi oraz umiejętnościami.

Jeśli aplikujesz przez portal pracuj.pl, pamiętaj o wypełnieniu formularza, który się tam znajduje. To pozwoli nam dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach. Jest w nim także miejsce na załączenie CV i / lub listu motywacyjnego.

Zadzwonimy do Ciebie

Jeśli analiza CV przebiegnie pomyślnie, przyszedł czas na ruch z naszej strony– zadzwonimy do Ciebie i wspólnie ustalimy termin spotkania, na którym będziesz mógł szerzej zaprezentować swoje dotychczasowe doświadczenie, a także poznać Flokk jako pracodawcę.

Masz jakieś pytania dotyczące oferty? Zapytaj, chętnie udzielimy Ci wszelkich możliwych informacji.

Spotkanie

Proces rekrutacyjny prowadzony jest przez Dział HR i Kierownika Działu, do którego poszukiwany jest nowy Pracownik.

Czego możesz spodziewać się na spotkaniu? Zapytamy Cię o Twoje doświadczenie zawodowe, dalsze plany, wykształcenie, Twoje oczekiwania. Ze względu na fakt, że jesteśmy firmą międzynarodową w niektórych przypadkach część rozmowy może odbyć się w języku obcym. To również okazja dla Ciebie, by zadać pytania nam, a zatem zastanów się, czego chciałbyś dowiedzieć się o Grupie Flokk lub o oferowanym stanowisku.

Zapoznaj się z informacjami na nasz temat na flokk.com

Jesteśmy również w social mediach. Znajdziesz nas na LinkedIn, Facebooku oraz Instagramie a także na kanale YouTube.

Informacja o wyniku rekrutacji

Bez względu na wynik rekrutacji po spotkaniu odezwiemy się do Ciebie, aby udzielić informacji zwrotnej. Jeśli w tym momencie nie będziemy mogli zaoferować Ci pracy, to poinformujemy Cię o tym mailowo bądź telefonicznie. Jeśli natomiast zdecydujemy, że chcielibyśmy, abyś dołączył do naszego zespołu, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy Ci proponowane warunki zatrudnienia. Po zakończeniu rozmowy prześlemy Tobie w formie e-mailowej list intencyjny z omówionymi warunkami.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prześlij email na adres rekrutacja@flokk.com

Powodzenia!