Nasi pracownicy to mieszanka młodości i doświadczenia.

 

Silna identyfikacja z marką sprawia, że wciąż mamy chęci – szukać nowych rozwiązań, uczyć od siebie i czerpać inspiracje ze wspólnych działań.

Marzena Buchelt

Kierownik Biura Obsługi Klienta / Biuro Obsługi Klienta

Wartość: Dostępność

 

Do zespołu Profim dołączyła w 1995 r. Zarządza Biurem Obsługi Klienta a jej imponujący 26-letni staż przypomina, jak ważna jest stałość w zmieniającym się świecie. Obsługę klienta opanowała do perfekcji - dzięki dociekliwości i niezwykłym umiejętnościom interpersonalnym, potrafi doskonale rozpoznać oczekiwania i potrzeby klientów. Prywatnie - prawdziwa miłośniczka kotów.

Anna Majewska

Główna Księgowa / Dział Księgowości

Wartość: Odpowiedzialność

 

Pracę w Profim rozpoczęła w 2007 r. Jest główną księgową firmy, a zbudowany przez nią zespół to prawdziwy skarb. Anna uosabia odpowiedzialność nie tylko za finanse firmy, ale przede wszystkim za lokalne społeczności. Jest Prezeską Parafialnego Zespołu Caritas, aktywnie uczestniczy także w życiu wychowanków Domu Dziecka i Młodzieży w Kaczkach Średnich. Sama przyznaje, że jej ulubioną rolą jest bycie żoną i mamą i to właśnie rodzina, przyjaciele i parafialna wspólnota inspirują ją do wszelkich działań. A pasja? Książki. Dobra opowieść potrafi przedłużyć jej dzień do 3 w nocy.

Katarzyna Kaszkowiak

Szwaczka / Szwalnia

Wartość: Profesjonalizm

 

Do zespołu dołączyła w 2018 r. i szybko udowodniła, że jest odpowiednią osobą na właściwym stanowisku. Jest niezwykle ambitna i precyzyjna, a jej doświadczenie w pracy z tkaniną to prawdziwa kopalnia wiedzy. Sama projektuje i szyje sukienki dla siebie i koleżanek. Wolny czas poświęca na nordic walking oraz dobre książki - szczególnie thrillery, kryminały i non-fiction. Realizuje się twórczo w autorskich projektach biżuterii z koralików.

Monika Cieślak

Menadżer Kategorii Zakupowej / Zakupy Strategiczne

Wartość: Wyobraźnia / Świeżość

 

Dołączyła do zespołu Profim 18 lat temu. To artystyczna dusza. Każdego dnia czekają na nią nowe wyzwania, a jej powiedzenie „Gdzie diabeł nie może tam… Monikę wyśle” świadczy o nieprzeciętnej pewności siebie, konsekwencji i wytrwałości. W najbardziej wymagających chwilach skupia się na jasno wyznaczonym na celu i odcina niepotrzebne bodźce - a w tym najlepiej pomagają jej Mozart i Bach. Uwielbia książki, dobre filmy fantastyczne i górskie wędrówki, podczas których napaja się przyrodą, poezją i ciszą.

Anna Szwecka

Krojcza / Krojownia

Wartość: Profesjonalizm

 

Do zespołu Profim dołączyła w 2007 r. Jest niezwykle zaangażowana i dokładna. Jej pracę charakteryzują siła precyzji i dbałość o detal. Pasjonuje się motoryzacją, szczególnie z minionych epok. Jest członkiem Automobil Klub Turek. To także prawdziwa miłośniczka historii i militariów - kilka razy do roku bierze udział w rekonstrukcjach historycznych.

Dawid Jóźwiak

Specjalista ds. magazynowania / Magazyn

Wartość: Świeżość

 

Do zespołu Profim dołączył w 2013 r. Precyzja, porządność, zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju - to cechy, którymi odznacza się w pracy. Nieodłączną częścią życia Dawida od prawie trzech dekad jest piłka nożna - najpierw jako zawodnika, a teraz trenera Klubu Sportowego Victoria Skarszew. Prywatnie jest wspaniałym mężem, ojcem trójki dzieci. Jego najnowszą miłością, którą dzieli się z najbliższymi, stała się sztuka pielęgnacji ogrodu - po aktywnym dniu, wspólnie z rodziną zdobywają nowe umiejętności i spędzają czas w otoczeniu przyrody.