Najcenniejszą wartością jest dla nas kadra pracowników.

To dzięki niej możliwe jest pełne wykorzystanie możliwości produkcyjnych nowoczesnych maszyn, ścisła kontrola jakości, i przede wszystkim, rozwój firmy. Jeśli interesujesz się designem, ergonomią i chciałbyś dołączyć do zespołu kreatywnych ludzi, w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, trafiłeś pod właściwy adres.

Oferty dla pracowników produkcyjnych

Stanowisko
Miejsce pracy
Data publikacji
MAGAZYNIER
Logistyka
Turek, Górnicza 8

Flokk, lider w branży nowoczesnych rozwiązań meblowych, poszukuje energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko magazyniera. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i pomóż nam w zarządzaniu zapasami oraz obsłudze logistycznej. Oczekujemy gotowości do pracy fizycznej, zdolności organizacyjnych oraz podstawowej znajomości obsługi komputerowej.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie towarów, materiałów, wyrobów do magazynu (odbiór jakościowy i ilościowy)
  • Przechowywanie składowanego towaru  rozmieszczanie przyjętego towaru na miejscu, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą
  • Kompletowanie towarów do wydania (wysyłki) z magazynu
  • Identyfikowanie dostawy towaru zgodnie z dokumentacją / dowodem dostawy- dokumentowanie przyjęcia towarów do magazynów
  • Obsługiwanie magazynowych systemów informacyjnych (terminale),
  • Dobieranie rodzaju opakowania w kontekście ilości towaru, środków transportu oraz asortymentu, stanu skupienia, struktury towaru
  • Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w przygotowywaniu i kompletacji zleceń w magazynie
  • uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

Oferujemy:

Wartości Flokk to: Skoncentrowanie na człowieku, Zrównoważony rozwój, Innowacje.  Nasze wartości stanowią siłę napędową Flokk. Motywują nas do osiągania dobrych wyników i kierują tym, jak współpracujemy z naszymi klientami, dostawcami i sobą nawzajem.

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży DACH
Biuro Wsparcia Sprzedaży
Turek, ul. Górnicza 8

Flokk jest wiodącym producentem wysokiej jakości mebli biurowych w Europie, rozwijającym stale rozrastający się porfel globalnych marek. Jesteśmy dumnymi właścicielami marek naszych produktów, takich jak: HÅG, Offecct, Giroflex, RH, Profim, 9to5 Seating, BMA, RBM, Connection i Malmstolen. Nasze skoncentrowanie się na ochronie środowiska w ostatnich dziesięcioleciach pozwoliło nam być liderem w rozwoju zrównoważonych mebli.

Do naszego Biura Wsparcia Sprzedaży zlokalizowanego w Turku poszukujemy Specjalisty ds. wsparcia sprzedaży

  • Kontakty telefoniczne i e-mailowe z klientami zewnętrznymi, przedstawicielami handlowymi i biurami obsługi klienta Grupy Flokk;
  • Przygotowywanie ofert handlowych, dokumentacji przetargowej;
  • Przygotowywanie wycen i dokumentacji dla produktów niestandardowych;
  • Obsługa w zakresie materiałów marketingowych;
  • Wspieranie tworzenia i realizacji programów pro-sprzedażowych i akcji promocyjnych;
  • Obsługa programów ERP pod kątem danych wsadowych oraz przygotowywanie analiz na jego podstawie;
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby realizacji i analizy celów sprzedażowych;
  • Udział w targach, szkoleniach dla klientów, akademiach sprzedaży;
  • Aktualizacja oferty, cennika w systemie  ERP i PCon.

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego B2 – minimum;
  • Dobra znajomość języka angielskiego B2 – mile widziana;
  • Biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Znajomość systemu ERP i PCon  - mile widziana;
  • Umiejętność samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz ich optymalizacja;
  • Komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
  • Rzetelność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu;
  • Zorientowanie na klienta;

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole i możliwość realizacji ciekawych projektów;
  • Dbałość o wzajemne relacje i przyjazną atmosferę;
  • Program adaptacyjny oraz stałe wsparcie merytoryczne;
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet socjalny;
  • Preferencyjną ofertę ubezpieczeniową.

Wartości Flokk to: Skoncentrowanie na człowieku, Zrównoważony rozwój, Innowacje. Nasze wartości stanowią siłę napędową Flokk. Motywują nas do osiągania dobrych wyników i kierują tym, jak współpracujemy z naszymi klientami, dostawcami i sobą nawzajem.