Koszyk pobierania

Każdy potrafi robić ‘coś’ dobrze. Ważne jest, aby to odszukał
i uczynił biegunem swojego życia.

Najcenniejszą wartością jest dla nas kadra pracowników. To dzięki niej możliwe jest pełne wykorzystanie możliwości produkcyjnych nowoczesnych maszyn, ścisła kontrola jakości, i przede wszystkim, rozwój firmy. Jeśli interesujesz się designem, ergonomią i chciałbyś dołączyć do zespołu kreatywnych ludzi, w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, trafiłeś pod właściwy adres.

Aktualne oferty pracy

Młodszy kontroler jakości dostaw
Miejsce pracy:Turek
Zakres obowiązków:
  • Weryfikuje komponenty zakupowe w zakresie jakości ich wykonania zgodnie z planami kontroli,
  • Weryfikuje elementy dostarczane przez logistykę wewnętrzną (zakupowe jak i półfabrykaty),
  • Raportuje wyniki kontroli detali w systemie informatycznym firmy,
  • Zgłasza negatywne wyniki kontroli materiałów zakupowych do dostawców,
  • Prowadzi nadzór nad wyrobem niezgodnym (na obszarze magazynu surowców),
  • Przygotowuje próbki do badań laboratoryjnych wyznaczonych grup produktowych zgodnie z planami kontroli,
  • Bierze udział w spotkaniach na których dokonywane są oceny reklamacji elementów zakupowych.
Oczekiwania
  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i przyrządami pomiarowymi,
  • Mile widziana dobra znajomość wyrobów Profim,
  • Asertywność,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność podejmowania decyzji,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Dbałość o wzajemne relacje i przyjazną atmosferę,
  • Program adaptacyjny oraz stałe wsparcie merytoryczne,
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Rynkowe wynagrodzenie + motywacyjny system premiowania,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Pakiet socjalny,
  • Preferencyjną ofertę ubezpieczeniową.
Młodszy Kontroler Jakości
Zakres obowiązków
  • Weryfikuje wyniki procesu produkcyjnego w zakresie jakości jego wykonania zgodnie z procedurą Kontrola i Badania,
  • Raportuje wyniki z wewnętrznych kontroli detali, procesów i produktów,
  • Prowadzi nadzór nad wyrobem niezgodnym (ocenia, oznacza i odseparowuje),
  • Bierze udział w spotkaniach na których dokonywane są oceny wyrobów reklamowanych przez klienta celem aktualizacji i kalibracji wiedzy oraz klasyfikacji przyczyn źródłowych reklamacji.
Oczekiwania
Oferujemy

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres:

Profim Sp. z o.o. / Dział Kadr
ul. Górnicza 8, 62-700 Turek

lub emailem na adres: rekrutacja@profim.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późn. zm.”
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Zaakceptowanym kandydatom firma stwarza unikalną okazję pracy w przedsiębiorstwie o zasięgu międzynarodowym, możliwość realizacji ciekawych projektów, aktywnego uczestnictwa w tworzeniu nowych technologii, możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia. Ponadto oferujemy szeroki pakiet socjalny, preferencyjną ofertę ubezpieczeniową, dofinansowanie aktywności sportowych, imprezy integracyjne dla całej załogi.

Zamknij