Koszyk pobierania

Każdy potrafi robić ‘coś’ dobrze. Ważne jest, aby to odszukał
i uczynił biegunem swojego życia.

Najcenniejszą wartością jest dla nas kadra pracowników. To dzięki niej możliwe jest pełne wykorzystanie możliwości produkcyjnych nowoczesnych maszyn, ścisła kontrola jakości, i przede wszystkim, rozwój firmy. Jeśli interesujesz się designem, ergonomią i chciałbyś dołączyć do zespołu kreatywnych ludzi, w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, trafiłeś pod właściwy adres.

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. płac Dział Personalny
Miejsce pracy:Turek
Cel stanowiska

Obsługa płacowa w systemie informatycznym oraz bieżące prowadzenie dokumentacji dotyczącej ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego.

Główne zadania
  • Sporządzanie listy płac w zakresie funduszu osobowego i bezosobowego,
  • Prowadzenie rozliczeń oraz sporządzanie deklaracji do ZUS,US,GUS,
  • Dokonywanie potrąceń pracowniczych,
  • Rozliczanie wynagrodzeń urlopowych i chorobowych,
  • Administrowanie i rozliczanie świadczeń pozapłacowych,
  • Przygotowywanie raportów i analiz płacowych,
  • Obsługa pracowników w obszarze dotyczącym wynagrodzeń,
  • Udział w projektach HR.
Oczekiwania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata – warunek konieczny, (mile widziane w firmie o profilu produkcyjnym),
  • Ugruntowana teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, wynagrodzeń, podatku od osób fizycznych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Zaawansowana znajomość obsługi pakietu Ms Office, w tym głównie Excel,
  • Znajomość programu Płatnik,
  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego/ERP,
  • Ukończone specjalistyczne kursy kadrowo-płacowe potwierdzone certyfikatem.
  • Mile widziane doświadczenie związane z wdrażaniem systemu kadrowo płacowego w organizacji,
Osobowość
  • Zorientowanie na współpracę z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,
  • Identyfikowanie i odpowiadanie na potrzeby biznesu,
  • Otwartość i elastyczność w stosunku do zmian,
  • Umiejętność priorytetyzowania zadań,
  • Proaktywność, samodzielność i odpowiedzialność za wyniki pracy własnej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Wnikliwość i dbałość o szczegóły,
  • Umiejętność definiowania ryzyk oraz identyfikowania i rozwiązywania problemów,
  • Rozumienie procesów kadrowo-płacowych,
  • Umiejętność optymalizacji i usprawniania procesów w obszarze kadrowo-płacowym,
  • Chęć pogłębiania wiedzy fachowej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność oraz umiejętności interpersonalne.
Oferujemy
  • Ubezpieczenie PZU
  • Szkolenia i rozwój
  • Dowóz pracowników na terenie Turku
  • Dofinansowanie do szkieł korekcyjnych
  • Pakiet socjalny
  • Stabilne zatrudnienie
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Motywacyjny system premiowania
  • Program adaptacyjny oraz stałe wsparcie merytoryczne
Szwacz Wydział Szwalni
Zakres obowiązków

Szycie wysokiej jakości poszyć na meble z tkanin, ecoskóry i skór naturalnych na maszynach: overlock, stębnówka,1-igłowa, 2-igłowa, automaty szwalnicze.

Zapewniamy
  • pracę w nowoczesnym systemie ETON,
  • pracę w systemie dwuzmianowym,
  • klimatyzowaną halę produkcyjna,
  • dbałość o wzajemne relacje i przyjazną atmosferę,
  • program adaptacyjny,
  • możliwość rozwoju,
  • umowę o pracę + rynkowe wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny,
  • preferencyjną ofertę ubezpieczeniową,
  • możliwość zapewnienia transportu do/z pracy.
Supply Chain Specialist
Responsibilities
  • Assuring proper planning and execution of on time and on quantity delivery of productive materials to cover production, meeting internal metrics (KPI’s) as OTIF, Stock management and Customer satisfaction
  • Securing adequate inventory, avoiding material shortages as well as overstock
  • Scheduling and tracking material transportation to the plant
  • Proactively adapting to significant changes in production
  • Driving supply chain disruptions to resolution, working with various stakeholders across the organization
  • Assuring on time and on quality material order entry to respective system/s
  • Identifying improvement opportunities with drive to implementation
Expectations And Personality:
  • Superior interpersonal and negotiation skills
  • Multitasking and prioritazing capabilities
  • C1/C2 verbal and written communication skills in English
  • Proactive, self-motivated with drive for results and flexible in accepting new challenges & changes at fast pace
  • Strong problem solving and solution oriented
  • Analytical skills
  • Ability to work under stress
  • Attention to detail
  • Experience with manufacturing environment and ERP systems.
  • Previous experience in supply chain and/or purchasing will be an asset
We Offer:
  • Career opportunity in industry’s market leader and growing international company of Scandinavian roots
  • Market salary and incentive bonus system
  • Social package and preferential insurance offer
  • Adaptation program and constant substantive support including trainings and the possibility of raising qualification
  • Collaborative and friendly atmosphere at work
Młodszy specjalista ds. transportu Dział transportu
  • Planowanie i organizacja transportów krajowych i zagranicznych,
  • Nadzorowanie zgodności i terminowości realizowanych dostaw i odbiorów (transport morski/lotniczy/lądowy),
  • Współpraca z przewoźnikami w zakresie zamawiania usług transportowych oraz ustalania i planowania tras,
  • Sporządzanie, kompletowanie i weryfikacja dokumentów przewozowych i faktur,
  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z kosztami transportu.
Oczekiwania
  • dobra znajomość MS Excel,
  • szybkość uczenia się i przyswajania informacji,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, ustalania priorytetów,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność sprawnej komunikacji, rozwiązywania problemów,
  • mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku logistyka, transport, zarządzanie.
Oferujemy
  • Dbałość o wzajemne relacje i przyjazną atmosferę,
  • Rynkowe wynagrodzenie,
  • Umowę na zastępstwo,
  • Wsparcie merytoryczne i program adaptacyjny.
Zamknij