Zdrowsze biura dzięki certyfikatom GREENGUARD

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie, jakość powietrza we wnętrzach zyskuje na znaczeniu. Zdrowie staje się priorytetem. Profim doskonale zdaje sobie sprawę z tych potrzeb i konsekwentnie dąży do poprawy samopoczucia użytkowników biur.

Kluczem do tego jest produkcja mebli, które nie tylko są ergonomiczne i funkcjonalne, ale także spełniają najwyższe standardy środowiskowe

Jakie są korzyści z posiadania mebli biurowych z certyfikatem Greenguard Gold?

Lepsza jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń

 

Wybór odpowiednich mebli ma istotny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach, ponieważ mogą one emitować różne substancje chemiczne, zwane lotnymi związkami organicznymi (LZO). Certyfikacja Greenguard gwarantuje spełnianie norm niskoemisyjnych, przyczyniając się do zdrowszego środowiska we wnętrzach.

 

Zdrowie i komfort pracowników

 

Niska emisja substancji chemicznych zmniejsza ryzyko problemów zdrowotnych takich jak bóle głowy, alergie, astma oraz inne dolegliwości związane z jakością powietrza. Lepsze warunki pracy mogą również przekładać się na wyższą produktywność i mniejszą absencję pracowników.

Spełnianie wymogów certyfikacji budynków

 

Certyfikat Greenguard Gold jest uznawany i stosowany w ponad 400 programach, standardach i specyfikacjach budowlanych na całym świecie, w tym WELL, Fitwel®, LEED®, CHPS, ASHRAE, Green Globes, NAHB, IgCC i wielu innych.

 

Zrównoważony rozwój i ekologia

 

Wybierając produkty z certyfikatem Greenguard Gold, wspierasz zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.

Kolekcje Profim, które właśnie uzyskały certyfikat Greenguard Gold:


Kolekcje Profim, które już posiadają certyfikat Greenguard Gold:


Certyfikaty Greenguard są uznawane na całym świecie jako standardy jakości powietrza wewnętrznego, budując zaufanie klientów i pracowników do firmy. Certyfikowane produkty Greenguard to inwestycja w zdrowie i komfort Twoich pracowników oraz w zrównoważony rozwój Twojej firmy.