Realizacja AcoDesign - utalentowanego zespołu architektów, którzy potrafią sprawić, że każda przestrzeń biurowa będzie wyglądać stylowo i komfortowo. W projecie dla Sente wykorzystano jedne z najlepszych produktów Profim.
Sente, firma oferująca projektowanie i wdrażanie zaawansowanych systemów informatycznych, przeniosło swoje biuro na teren Quattro Office we Wrocławiu. Komfort i funkcjonalność miejsca pracy była jednym z ich głównych priorytetów. Dzięki ścisłej współpracy z AcoDesign, na podstawie krótkich wywiadów przeprowadzonych z pracownikami Sante, udało się stworzyć idealne miejsce pracy.

W rezultacie powstała elastyczna i ergonomiczna przestrzeń biurowa z różnego rodzaju stanowiskami pracy, przestronną strefą rekreacyjną i przytulną kuchnią. Sente jest bardzo świadomym środowiskowo pracodawcą, dlatego też kwestie ESG zostały uwzględnione podczas procesu projektowania, jak np. ponowne wykorzystanie starych mebli. Szczególnie cieszy nas fakt, że zespół wykorzystał Normo - nasze najbardziej zrównoważone krzesło - wraz z innymi elementami wyposażenia i materiałami wykonanymi np. z butelek PET. 

Kolejnym ważnym priorytetem był komfort i funkcjonalność sal konferencyjnych. TrilloPro ze swoją prostą i ergonomiczną konstrukcją doskonale wpisało się w potrzeby nowoczesnych przestrzeni pracy, takich jak nowe biuro Sente. 

Zdjęcia
Meble użyte w realizacji