Wsparcie sprzedaży

Szukasz informacji o marce, naszych produktach czy sieci dystrybucji? To u nas znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania. Oprócz kontaktu z klientem końcowym jesteśmy silnym wsparciem dla działu sprzedaży – pomagamy w przygotowywaniu ofert, szkoleń i prezentacji, prowadzimy zestawienia, tworzymy programy lojalnościowe i ogarniamy to czego nie widać na pierwszy rzut oka – dokumenty, systemy i reklamacje.

Formularz
* Pola obowiązkowe
„Administratorem Twoich danych osobowych jest „Flokk” sp. z o.o. z siedzibą w Turku przy ul. Górniczej 8. Z Administratorem danych można kontaktować się:
  • pod adresem korespondencyjnym: ul. Górnicza 8, 62-700 Turek,
  • pod adresem poczty elektronicznej: profim@flokk.com.
Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie złożone za pośrednictwem niniejszego formularza, a jeżeli wyrażasz zgodę również w celu wysyłania informacji marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Możesz cofnąć wyrażoną zgodę w każdym czasie, wysyłając informację na podany wyżej adres e-mail. Masz prawo dostępu do swoich danych, możesz żądać sprostowania, usunięcia, a także ograniczenia przetwarzania danych osobowych. Możesz również zgłosić sprzeciw odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Kliknij
Polityka Prywatności i cookies jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych.”