Skip to main content

Koszyk pobierania

Obsługa klienta

Regiony
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Marzena Buchelt

Marzena Buchelt

telefon:
faks:
e-mail:
+ 48 63 289 88 00, 88 02
+ 48 63 289 88 09
bok@profim.pl

Region Gdynia
e-mail: gdynia@profim.pl

Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Marek Religo

Marek Religo

Koordynator
Martyna Hofman

Martyna Hofman

telefon:
faks:
e-mail:
+ 48 63 289 88 04
+ 48 63 289 88 09
martyna.hofman@profim.pl

Region Katowice
e-mail: katowice@profim.pl

Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Marcin Kuder

Marcin Kuder

Koordynator
Marta Klimek

Marta Klimek

telefon:
faks:
e-mail:
+ 48 63 289 88 08
+ 48 63 289 88 09

Region Poznań
e-mail: poznan@profim.pl

Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Witold Wciórka

Witold Wciórka

Koordynator
Małgorzata Cepowska

Małgorzata Cepowska

telefon:
faks:
e-mail:
+ 48 63 289 88 06
+ 48 63 289 88 09
malgorzata.cepowska@profim.pl

Region Turek
e-mail: turek@profim.pl

Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Emil Świniarski

Emil Świniarski

Koordynator
Monika Skolimowska

Monika Skolimowska

telefon:
faks:
e-mail:
+ 48 63 289 88 02
+ 48 63 289 88 09
monika.skolimowska@profim.pl

Region Warszawa
e-mail: warszawa@profim.pl

Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Dominika Brańka

Dominika Brańka

Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Sławomir Modrzejewski

Sławomir Modrzejewski

Koordynator
Beata Felisiak

Beata Felisiak

telefon:
faks:
e-mail:
+ 48 63 289 88 17
+ 48 63 289 88 09
beata.felisiak@profim.pl
Koordynator
Julita Zwolińska

Julita Zwolińska

telefon:
faks:
e-mail:
+ 48 63 289 88 03
+ 48 63 289 88 09
julita.zwolinska@profim.pl
TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Zamknij