Revo stoliki

Revo

 

Kolekcja stołów zaprojektowana przez znane studio projektowe z Londynu Pearson Lloyd. Kolekcja obejmuje trzy rodzaje stołów w różnych wymiarach: stoły konferencyjne, stoliki kawowe oraz małe stoliki pomocnicze pasujące do sof czy foteli.

Stoły dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych z blatem wykonanym z forniru naturalnego (4 kolory), forniru naturalnego barwionego (5 kolorów) oraz laminatu wysokociśnieniowego HPL (4 kolory). Szeroka gama kolorystyczna stelaży i blatów pozwala na tworzenie zestawów monokolorystycznych, ale też umożliwia na zestawianie kolorów w każdy dowolny sposób.

Istotną cechą kolekcji stołów Revo jest to, że produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu przez klienta. Pozwala to zminimalizować rozmiar paczki do niezbędnego minimum.

RedDot 2023

Pearson Lloyd

Projektanci kolekcji
 

Pearson Lloyd to biuro projektowe z siedzibą we wschodnim Londynie. Założone w 1997 roku i kierowane przez Luke'a Pearsona i Toma Lloyda studio współpracuje z producentami, markami i organami publicznymi przy tworzeniu produktów, przestrzeni i usług, które odpowiadają na wyzwania dnia codziennego i wzbogacają doświadczenia świata.

Realizacje
enelmed-arkadia015
Enel-med - Arkadia
Zdjęcia