Revo wyróżnione prestiżową Nagrodą Green GOOD DESIGN w zakresie zrównoważonego rozwoju

W dynamicznie rozwijającej się sferze ekologicznych innowacji, nagroda Green GOOD DESIGN stanowi świadectwo nieustających działań tych, którzy dążą do uczynienia naszej planety lepszym miejscem. Jej celem jest przyznanie międzynarodowego uznania wyjątkowym osobom, firmom, organizacjom, rządom i instytucjom działającym na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Poprzez przełomowe produkty, innowacyjne usługi, skuteczne programy oraz nowatorskie pomysły, te podmioty wyznaczają kierunek ku jaśniejszej i bardziej zielonej przyszłości. Kluczem do tej nagrody jest celebrowanie myślenia wykraczającego poza schematy oraz wspieranie tych, którzy nie tylko marzą, ale aktywnie kształtują bardziej zrównoważony świat. 

Dziś z dumą ogłaszamy, że Revo zostało uhonorowane tym cenionym wyróżnieniem. Uznanie to pochodzi od renomowanych instytucji: The Chicago Athenaeum: Muzeum Architektury i Designu oraz Europejskiego Centrum Architektury, Sztuki, Designu i Studiów Miejskich, które są cenione za swoje zaangażowanie w doskonałość w dziedzinie architektury i projektowania.

Revo znalazło się jednocześnie na liście finalistów konkursu „Dobry Wzór”, promując ideologię cyrkularnej produkcji oraz innowacyjną konstrukcję ze spienionego polipropylenu ekspandowanego - REPP! "Dobry Wzór" to najstarszy polski konkurs wzorniczy, który wyróżnia najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Znak „Dobry Wzór” jest przyznawany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego od ponad 30 lat. W konkursie doceniamy innowacyjność, estetykę, funkcjonalność oraz jakość proponowanych rozwiązań. 

Jako część grupy Flokk, pozostajemy niezłomni w naszym zaangażowaniu. Nasza wspólna wizja jest klarowna, a determinacja nieustępliwa. Krok po kroku zmierzamy ku realizacji naszych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Każdy nasz krok przybliża nas do bardziej świadomej i ekologicznej przyszłości. Zapraszamy do wspólnej podróży w dążeniu do przekraczania granic i redefiniowania standardów zrównoważonego rozwoju.