Włącz swoje Omm

Wiemy, że bez odpoczynku nie ma rozwoju i że spokój w naszych głowach pomaga w budowaniu fajnego życia – piszą w swoim manifeście twórcy Gruo, polskiej marki ubrań. Profim to producent mebli z 30-letnią historią, a Gruo to zupełnie młoda inicjatywa czwórki kreatywnych osób. Zobaczcie co nas łączy – kreatywność, polskość, młodość i energia.

Komfort budzi kreatywność

Ubrania Gruo to miękkie tkaniny kojarzone z domowym dresem, natomiast fasony to bezpośrednie inspiracje miejskim stylem. Szykowny wygląd połączony z komfortem to zestaw, w który wierzymy również w Profim!
Wiemy doskonale, że prawdziwa kreatywność rodzi się wtedy, gdy mamy czas na regenerację, dlatego projektanci ze studia ITO Design projektując ElliePro połączyli komfort domowego fotela z ergonomią i funkcjonalnością mebla biurowego.
 

Detale to wygoda dla dotyku i oka

Detale mają ogromne znaczenie w życiu i postanowiliśmy skupić́ się na nich w ubraniach. Czasem jeden, drobny szczegół robi wielką różnicę w wygodzie, w użyteczności i w jakości – mówią twórcy ubrań Gruo.
Dla Profim detal to dopracowane przeszycie, tapicerowania i kształt miły w dotyku. Z dopieszczonymi w detalach produktami chcemy obcować, bo są dla nas przyjazne na poziomach wielu zmysłów.

Odpowiedzialność przez trwałość

– Lubimy, kiedy jest przyjemnie, ale wiemy też, co to odpowiedzialność – zapewniają twórcy ubrań. Podobnie jak w Profim, również w Gruo jednym z najważniejszych czynników odpowiedzialności ekologicznej, ale i trwałość produktu. Im dłużej produkt utrzyma się w obiegu, tym lepiej.
Produkując nowe rzeczy, jednak obie firmy tworzą je z myślą, by były długoterminową inwestycją.

Tyle ile potrzeba

Ubrania robione na zamówienie to radykalna zmiana w branży odzieżowej. Natomiast w Profim od lat wiemy, że produkowanie na zamówienie, oznacza brak zbędnych, energochłonnych powierzchni magazynowych oraz gwarancja, że produkt jest celną odpowiedzią na potrzebę.
Ponadto obydwie firmy produkują lokalnie, w Polsce. To bardzo ważne nie tylko dla lokalnych społeczności, ale również dla środowiska.
„Go Relaks & Unlock Omm” tak brzmi zachęta Gruo. A my dodajemy, że wewnętrznego balansu warto szukać wszędzie, również w miejscu pracy.