Odkryj na nowo możliwości LightUp

Praca w biurze często kojarzy się z siedzeniem przez wiele godzin przed komputerem. Dlatego ważne jest, aby miejsce, w którym pracownicy spędzają tak dużo czasu, było nie tylko funkcjonalne, ale również komfortowe. Jednym z kluczowych elementów przy każdym stanowisku pracy jest krzesło biurowe.

Ludzie różnią się wzrostem, budową ciała czy preferowanym stylem siedzenia. Krzesło biurowe, które posiada regulacje, pozwala na dostosowanie stanowiska do indywidualnych potrzeb każdego pracownika.

Długotrwałe siedzenie w niewłaściwej pozycji może prowadzić do bólów pleców, szyi, ramion czy nadgarstków. Z kolei wygodne stanowisko pracy wpływa na skupienie i koncentrację.

null

Funkcjonalność i prostota w jednym produkcie

Dbając o komfort i zdrowie pracowników, firma pokazuje, że ceni swoich ludzi. To przekłada się na lepszy wizerunek w oczach obecnych i potencjalnych pracowników, ale również partnerów biznesowych czy klientów. 

Jednym z modeli krzeseł, które w pełni spełniają te kryteria, jest LightUp. To wszechstronne, proste i kompaktowe krzesło biurowe, zaprojektowane przez studio ITO Design dla marki Profim. Jego trwałość, funkcjonalność oraz dobra relacja ceny do jakości sprawiają, że jest jednym z najbardziej popularnych modeli wśród klientów. 

Wsparcie kręgosłupa dla komfortu pracy

Co czyni krzesło LightUp wyjątkowym?  

 

  • podparcie lędźwiowe z regulacją wysokości i głębokości 
  • Intuicyjny i łatwy w obsłudze mechanizm Synchro  
  • Szerokie, wygodne oraz dobrze wyprofilowane siedzisko 
  • Szeroka gama tapicerek i kolorów stelaży. 
  • Swoim wyglądem pasuje do każdego wnętrza biurowego, natomiast z zakresem regulacji do każdej postury. 

Minimalistyczny design w zasięgu ręki

W czasach, gdy coraz bardziej doceniamy ergonomię w miejscu pracy, zakup ergonomicznych i dostosowywanych krzeseł biurowych jest wyrazem nowoczesności, troski o pracowników i tym samym długotrwałej korzyści dla biznesu. Jeśli szukasz idealnego krzesła dla siebie lub swojego zespołu, rozważ model LightUp – wybór, który łączy design, funkcjonalność i komfort w jednym.