Eklektyczne biura przyszłości. Nowe kolory.

Eksplozja stylów, motywów i kolorów w jednym miejscu, to co kiedyś mogło być uważane za niespójne, teraz stało się powszechną praktyką projektowania przestrzeni do pracy. Wiele firm zaczyna przekształcać swoje biura w tzw. eklektyczne przestrzenie, gdzie nowoczesne i tradycyjne elementy są łączone w unikalny sposób. 

Eklektyzm w biurze manifestuje się także w postaci zabawy z kolorem. Dlaczego warto wprowadzić kolor do projektowanej przestrzeni biurowej?

  1. Badania wykazują, że żywe kolory mają wpływ na nasze emocje i mogą wpływać pozytywnie na poziom stresu, motywację, czy koncentrację.
  2. Innowacyjne i kreatywne pomysły na aranżację przestrzeni pracy przyciągają uwagę potencjalnych klientów, a także potencjalnych pracowników oraz mogą pomóc wyróżnić firmę na tle konkurencji.
  1.  
  2.  
  3. Ciekawy i kolorowy wystrój biura pobudza kreatywność i inspirację. Zachęca, aby czuć się swobodnie, a co za tym idzie by mieć więcej pomysłów.
  4. Wykorzystanie kolorów odzwierciedlających kolorystykę logotypu i innych elementów identyfikacji wizualnej firmy wzmocnienia i uwspólnia wizerunku firmy.

Dlatego do naszych dobrze znanych kolekcji wprowadzamy nowe kolory. Wyjdź poza schemat, stwórz harmonię między funkcjonalnością i stylem!
 

Skorzystaj z barwnej palety kolorystycznej