Lista realizacji

Szkoła średnia w Hov

Niedawno zakończony projekt w Hov Secondary School osiągnął zamierzony cel, jakim było stworzenie nowoczesnej placówki edukacyjnej, doskonale łączącej w sobie funkcjonalność, estetykę oraz podejście skoncentrowane na uczniach.

Architekci z biura L2 Architects, współpracując z Input Interior, dokładali wszelkich starań, by wyposażyć przestrzenie edukacyjne w meble, które nie tylko spełnią potrzeby uczniów, ale również będą harmonijnie współgrać z architektoniczną wizją projektu. Krzesła Com oraz fotele Chic Lounge w znaczący sposób przyczyniły się do podniesienia ogólnej jakości tego przedsięwzięcia.

W stołówce dla pracowników, salach warsztatowych oraz w pomieszczeniach ogólnodostępnych, krzesła Com zostały dobrane z uwzględnieniem ich niezawodnej konstrukcji, wszechstronnej ergonomii oraz doskonałości wykonania. Do wnętrz wybrano stonowane, naturalne kolory wykończeń drewna połączone z estetycznym czarnym stelażem. Pięknie dopełniały aranżację wnętrz szkoły.

Rozumiejąc znaczenie przestrzeni społecznych dla współpracy i relaksu, w szkole zastosowano eleganckie fotele Chic Lounge. Fotele te, oprócz swojego designu, zachwiciły użytecznością. Mimo solidnej konstrukcji są lekkie, pozwalając na łatwą konfigurację.

Całość projektu została uzupełniona praktycznymi pufami Vancouver Oto.

Zdjęcia