Lista realizacji

Giant Office

To przyjemne biuro w poznańskim Giant Office zostało zaprojektowane dla pracowników firmy sektora rolniczego przez Ktura Architekci.

Przestrzeń KWS Polska jest ergonomiczna, przyjazna i dostosowana do potrzeb każdego użytkownika. Wyraźne strefowanie określa miejsca do pracy w średnim i wysokim skupieniu, a także przestrzenie spotkań i wyciszenia.

Wysoka jakość przestrzeni i elementów wyposażenia była priorytetem, aby maksymalnie zwiększyć ergonomię. Przestrzeń zaprojektowano tak, aby wspomagać ruch i minimalizować siedzący tryb pracy. W tym celu zastosowano biurka z krzesłami AcissPro. Te krzesła obrotowe zostały zaprojektowane zgodnie z koncepcją aktywnego siedzenia, co oznacza, że siedzisko i oparcie dopasowują się do ruchów ciała użytkownika, zapewniając maksymalny komfort i wsparcie przez cały dzień.

Strefa wejścia, pozbawiona standardowej recepcji, tworzy bardziej swobodną i "udomowioną" atmosferę pierwszego kontaktu z klientem. W dużej sali konferencyjnej, otwarty układ stołów w kształcie litery "U" został uzupełniony krzesłami konferencyjnymi Ariz, które zapewniają elegancję i wygodę podczas spotkań.

Istotnym elementem wnętrza są różnorodne faktury, kolory i wszechobecna zieleń, które korzystnie wpływają na pracę biurową i relacje w zespole.

Zdjęcia