Biuro zrealizowane przez Maya Baklan design studio to prawdziwe połączenie sztuki, historii i współczesnych potrzeb pracy, zaprojektowane z wykorzystaniem mebli Profim. Zbudowany z zamiarem wynajmu, kompleksowy projekt renowacji opierał się na wspólnym zrozumieniu potrzeb poprzednich klientów, nowoczesnych trendów i bogatym doświadczeniu w zakresie starych konstrukcji budowlanych.

Niezależnie od 14-miesięcznego okresu renowacji wypełnionego nieoczekiwanymi wyzwaniami, realizacja projektu była zgodna z początkowym budżetem, tworząc biuro, które jest równie praktyczne, co inspirujące.

Wyposażone w eleganckie, funkcjonalne meble Profim, biuro mieści 42 stanowiska pracy, w tym 6 biur, 3 sale konferencyjne, kuchnię, łazienkę z prysznicem, serwerownię/magazyn, wielofunkcyjną bibliotekę nazwaną "strefą ciszy" oraz otwarty taras.

To biuro wykracza poza tradycyjne miejsca pracy, oferując przestrzenie do cichej i spokojnej pracy, spotkań, nieformalnych rozmów, wydarzeń, a nawet bar wyposażony w sprzęt cyfrowy.

Godnym uwagi dodatkiem do tej kreatywnej przestrzeni są krzesła LightUp. Krzesła wyróżniające się nowoczesnym, ergonomicznym designem. Pięknie komponuje się z różnymi strefami biura, oferując połączenie komfortu i stylu, które poprawia ogólną estetykę i funkcjonalność miejsca pracy.

W biurze znajdują się również krzesła AcosPro firmy Profim. Model ten znany jest z wyjątkowego komfortu i eleganckiego wzornictwa. W przestrzeni biura Foye wkomponował się idealnie zapewniając harmonię i elegancję, która definiuje całą przestrzeń biura.

Połączenie historii, sztuki i nowoczesnych potrzeb pracy tworzy przestrzeń biurową, która jest równie wszechstronna, co urzekająca.

Zdjęcia