Lista realizacji

Agile office w AEBI Schmidt

Kinga Pawlińska, główny projektant wnętrz w Nebbo, naszego dystrybutora, miała za zadanie stworzenie nowego, innowacyjnego i prestiżowego biura dla swoich pracowników na 26. piętrze katowickiego biurowca KTW II.

Klientem była firma Aebi Schmidt, wiodący dostawca innowacyjnych technicznych rozwiązań w zakresie oczyszczania i odśnieżania powierzchni komunikacyjnych.

Celem firmy było stworzenie środowiska pracy, które jest dynamiczne, dostosowane do szybkich zmian i wspiera innowacyjność oraz efektywność zespołów na wzór Agile office. Zespół pracujący zgodnie z filozofią Agile opiera swoje działania na komunikacji, dyskusji i codziennych spotkaniach w celu aktualizacji informacji oraz wspólnego poszukiwania rozwiązań pojawiających się problemów. Dlatego w biurze Aebi Schmidt w Katowicach znalazły się zarówno:

 

  • tradycyjne miejsca pracy, czyli miejsca do pracy w skupieniu z AcissPro – krzesłami biurowymi zaprojektowanymi zgodnie z założeniami tzw. aktywnego siedzenia, które dopasowują się do ruchów ciała użytkownika.
     
  • miejsca typu touch down, strefy kolaboracji, miejsca spotkań formalnych oraz nieformalnych z Nu, Fan, Softbox oraz Vancouver Oto – produktami z naszej kategorii Softseat, które swoją prostą i zrozumiałą formą delikatnie wpisały się w całą przestrzeń.
Zdjęcia