u-Connect

Produkty z kolekcji

Nowoczesny design na kółkach

 

U-Connect, składany stół, harmonizuje nowoczesny design z unikalnymi walorami użytkowymi. Z wyposażeniem w praktyczne kółka, stół zapewnia łatwe przemieszczanie, a składany blat umożliwia wygodne przechowywanie. Różnorodność kształtów i kolorów blatów, połączona z lekkim aluminiowym stelażem, pozwala nie tylko swobodnie konfigurować, ale także rekonfigurować układy. Mobilny i lekki, doskonale wkomponuje się w kreatywne przestrzenie agencji reklamowej czy niewielkie sale konferencyjne, dodając im nie tylko funkcjonalności, ale także wyjątkowego charakteru.

Zdolność do szybkiego dostosowywania się sprawia, że stół idealnie wpasowuje się w kreatywną przestrzeń agencji reklamowej czy niewielką salę konferencyjną. U-Connect to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także elegancki element, nadający wyjątkowy charakter każdej przestrzeni.

Design by Acer Design a/s, Justus Kolberg, Erik Simonsen


Projektanci kolekcji
 

Firma Acer Design zajmuje się kreatywnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami projektowymi dla wielu firm w kraju i za granicą.

Została założona w 1973 roku przez Erika Simonsena jako niezależna pracownia kreślarska. Firma zbudowana jest na solidnych tradycjach łącząc innowacyjność i otwartość.

Zespół składa się z dużej grupy zaangażowanych pracowników - architektów, projektantów, grafików, inżynierów, kreślarzy i rzemieślników. To mieszanka świeżo wykształconych młodych ludzi z dużym zapałem do pracy oraz doświadczonych pracowników z ugruntowanym know-how.

Zdjęcia