October

Miękka sofa w stylu retro

 

Efektowna kolekcja mebli wypoczynkowych, które pasują do wnętrz hoteli, pensjonatów i kancelarii. Projekty Hilary Birkbeck stworzone są do przestrzeni w stylu retro, ale dzięki pikowanym poduchom i podstawie z litego drewna wzbogacą również nowoczesne, eklektyczne biura. Duża liczba elementów, z których składa się kolekcja pozwala na tworzenie różnorodnych aranżacji.

Hilary Birkbeck

Projektant kolekcji

Pod koniec lat 70. studiował wzornictwo meblowe na dzisiejszym Birmingham Institute for Art and Design, by później pracować dla Conran Associates, Pieff Furniture Ltd, Pel Ltd, aby wreszcie zbudować markę dla Boss Design Ltd w Wielkiej Brytanii. Posiada szerokie doświadczenie, zarówno w produkcji, jak i sprzedaży, zwłaszcza przy obiciach tapicerskich oraz krzesłach obrotowych. Jako projektant konsultingowy pracował dla firm z Włoch, USA, Polski, Wielkiej Brytanii oraz Ukrainy. Owocem pracy ostatnich kilku lat są patenty na krzesła obrotowe, które obecnie produkowane są w USA. Dziś zajmuje się rozwiązaniami dla zmieniającego się środowiska biurowego. Od ponad 10 lat – członek Stowarzyszenia Projektantów (ang. Chartered Society of Designers).
Realizacje
https://api.profim.pl/uploads/images/realizations/inofec-nl/rosiervandenbosch-bedrijfswagens/12598c30f8729f158a6cf6f3394dea65.jpg
Rosiervanden Bosch
Zdjęcia