Ana

Klasyczna prostota

 

Krzesło Ana jest popularnym i cenionym wyborem na rynku europejskim. Zaprojektowane przez znanego projektanta przemysłowego Tiasa Eckhoffa, płynnie łączy prostotę z dobrą ergonomią i jest znane z wszechstronności. Ana wnosi świeżość do auli, stołówek, sal konferencyjnych i kawiarni. Można je łatwo ustawiać w rzędach i sztaplować.

Dostępna w szerokiej gamie kolorów zarówno kubełków, jak i metalowych stelaży, Ana umożliwia różne opcje personalizacji. Łącząc w sobie estetykę, funkcjonalność i wszechstronność Ana stała się najlepszym wyborem zaspokajającym potrzeb różnych środowisk.

Tias Eckhoff


Projektant kolekcji
 

Eckhoff jest jednym z najbardziej wszechstronnych norweskich projektantów i twórcą kilku klasyków designu. Jest pionierem w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, reprezentując skandynawski trend projektowania, czyli koncepcję tworzenia pięknych i funkcjonalnych przedmiotów codziennego użytku.

Eckhoff ukończył studia ceramiczne na Narodowej Akademii Sztuk Pięknych w Oslo w 1945 roku. Przez lata pracował z różnymi materiałami, projektując przedmioty od porcelany i sztućców po meble.

Zdjęcia