Nowa rzeczywistość. Spraw, by była korzyścią

06/08/2020

Powrót do normalności, przejście do nowej rzeczywistości, czy cofnięcie się do tego co dawno za nami? Będzie lepiej czy gorzej? Łatwiej czy trudniej? Jakie będą nasze biura? My wiemy jedno — będzie inaczej, ale na pewno DOBRZE. Nie jest to kwestia nadmiernego optymizmu, ale wiary w umiejętność adaptacji naszego społeczeństwa do nowych warunków i kreatywnego wyjścia z każdej sytuacji.

 

Mijają miesiące – sytuacja na świecie nadal niepokoi, choć wszyscy powoli przyzwyczajamy się do nowych zasad i wymogów. Stworzona przez nas broszura ma na celu pokazanie, że każda zmiana niesie ze sobą również szansę na poprawę naszej codzienności.

 

To od nas zależy jak podejdziemy do tych przekształceń. My zalecamy próbę zamiany jej w korzyść.

 

Publikacja zawiera porady dotyczące zarówno zadbania o pracowników i biznes, jak i sposobów na przearanżowanie przestrzeni. Jesteśmy w tym wszystkim razem i wspólnie pokonamy każde zawirowania.

 

Serdeczne podziękowania za współpracę dla pracowni architektonicznej mode:lina™. Efektem wspólnych działań są rzuty i wizualizacje, które udowadniają, że kreatywnie przeprowadzone zmiany oprócz bezpieczeństwa mogą nadać przestrzeni świetny efekt wizualny.