Mamy przyjemność zaprezentować realizację Ergolain - jednego z naszych największych partnerów strategicznych w tworzeniu zrównoważonych przestrzeni pracy. Zapoznaj się z ich innowacyjnym projektem aranżacji wnętrz dla @ACME Group Grupe, w którym wykorzystano niektóre z najlepszych produktów Profim.
Projekt biura czerpie inspirację z postępowego charakteru w nowoczesnej odsłonie. Ergolain wypełnił 32 miejsca pracy stołami z regulacją wysokości i ergonomicznymi krzesłami, 12 miejsc spotkań stołami i krzesłami konferencyjnymi.
Stanowiska pracy wyposażone zostały w fotele biurowe: Motto i LightUp - jedne z naszych najlepiej sprzedających się krzeseł obrotowych, zapewniając długotrwały komfort siedzenia. Dzięki szerokiej gamie kolorów i tkanin, modele te doskonale odnalazły się we wnętrzach! Nasze klasyczne ikony - Fan i Chic - dodają odrobinę elegancji salom konferencyjnym i przestrzeniom spotkań.
Zarówno Fan, jak i Chic to świetne przykłady mebli, które się nie starzeją, lecz stale doceniają, a ich ponadczasowy design doskonale pasuje do każdego wnętrza. Fan to wygodny i jednocześnie bardzo charakterystyczny fotel - z detalem w postaci półokrągłego szwu. Natomiast Chic wnosi tę niezoboowiązującą elegancję i lekkość w kompaktowej formie.
Zdjęcia
Meble użyte w realizacji